
В ополонку полярники не стрибали, бо криги немає, а купалися в затоці біля самої станції. Температура води в антарктичній «купелі» при цьому становила -0,5°. Зазначається, що перед тим бажаючі відвідали каплицю Св. Володимира, яка діє на станції з 2011 року. Вона є найпівденнішою каплицею Православної церкви України, перехід до котрої відбувся у квітні 2019 року.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...