Не так холодно, як здається: Полярники зі станції Вернадського відсвяткували Водохреще (фото)

Температура води в антарктичній "купелі" була -0,5°.

Українські полярники, які працюють на станції «Академік Вернадський», відзначили Водохреще традиційним купанням у бухті Марина Пойнт. Про це повідомляє прес-служба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України.

В ополонку полярники не стрибали, бо криги немає, а купалися в затоці біля самої станції. Температура води в антарктичній «купелі» при цьому становила -0,5°. Зазначається, що перед тим бажаючі відвідали каплицю Св. Володимира, яка діє на станції з 2011 року. Вона є найпівденнішою каплицею Православної церкви України, перехід до котрої відбувся у квітні 2019 року.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:49

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: Ось хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...