Не так холодно, як здається: Полярники зі станції Вернадського відсвяткували Водохреще (фото)

Температура води в антарктичній "купелі" була -0,5°.

Українські полярники, які працюють на станції «Академік Вернадський», відзначили Водохреще традиційним купанням у бухті Марина Пойнт. Про це повідомляє прес-служба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України.

В ополонку полярники не стрибали, бо криги немає, а купалися в затоці біля самої станції. Температура води в антарктичній «купелі» при цьому становила -0,5°. Зазначається, що перед тим бажаючі відвідали каплицю Св. Володимира, яка діє на станції з 2011 року. Вона є найпівденнішою каплицею Православної церкви України, перехід до котрої відбувся у квітні 2019 року.

Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...

Український письменник російського походження отримав одну з найпрестижніших літературних відзнак світу

неділя, 28 червень 2026, 18:35

Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...