Не так привітали з 8 березня: Відома українська співачка оголосила війну ЖЕКу

Обурена Оля Полякова не забуває про самопіар

8 березня співачка отримала неприємний "подарунок" від погоди та комунальників, зазначають Патріоти України. співачка рятувала свою квартиру від потопу. Вода, яка танула просочувалась крізь прогнилий дах та заливала стелю і стіни в оселі Полякової.

"Все тече, не припиняючи, роз'їдає мені стіни, вкриває їх грибком. Нам доводиться підкладати ганчірки, пакети, але все одно вода затікає за плінтуси, робить мені бруд та цвіль", - обурилася співачка Оля.

За словами співачки, щорічно їй доводиться робити ремонт у всій квартирі. Але ситуація не змінюється. Щозими зі стелі тече вода. Начальник ЖЕКу Презло Микола Петрович вже 10 років розводить руками: коштів на ремонт немає.

Емоційне звернення співачки до ЖЕКу переглянуло мільйон користувачів мережі. Більше 15 тисяч людей його поширили на своїх сторінках в соц. мережах.


З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...