Не такий, як всі: У США помітили трирогого оленя (фото)

Американець під час прогулянки лісом у штаті Мічиган випадково зустрів трирогого оленя. Фахівці переконують, ця тварина - унікальна та "одна на мільйон", передають Патріоти України.

Світлину трирогого оленя зробив 75-річний Стів Ліндберг і опублікував у своєму фейсбуці. Чоловік на пенсії, тож у вільний час займається аматорським фотополюванням.

Під час одної з останніх прогулянок Стів помітив річкову видру, яка ласувала рибою на льоду. Чоловік зробив світлину і був переконаний, що "своє фото дня вже отримав".

Проте, коли пенсіонер повертався зі своєю собакою до машини, помітив незвичайного оленя. Проте, що тварина трирога – американець помітив лише вдома, коли переглядав світлини на комп’ютері.

Я маю тисячі фото білохвостого оленя, але відразу зрозумів: у цього щось не так з рогами. Та він же трирогий! Я ніколи раніше такого не бачив, – відзначив чоловік.

Світлина зібрала чималу кількість вподобань і навіть привернула увагу громадськості. За словами фахівців, таких оленів – "один на мільйон".

Хіти тижня. Що приховував уряд: Оприлюднили офіційну статистику померлих в Україні

субота, 11 липень 2020, 10:00

За 3 місяці в Україні померли 149 064 осіб. Державна служби статистики вперше опублікувала офіційну інформацію про кількість загиблих від коронавірусу за січень-березень 2020 року. Раніше цю інформацію приховували згідно з постановою уряду про карантин...

Позитивна динаміка: Вперше за багато днів кількість добових випадків COVID-19 в Україні менше, ніж тих, хто видужав

субота, 11 липень 2020, 9:56

В Україні за останню добу коронавірус підтвердили у 800 осіб. Загальна кількість хворих з початку пандемії досягла 52 843 осіб, з яких близько половини побороли хвороба, зазначають Патріоти України. Згідно даним РНБО за минулу добу більше людей вилікув...