
У Дніпрі школярки влаштували бійку, в результаті чого 16-річній дівчині розбили голову телефоном iPhone 8, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 27 березня біля школи №47, на вулиці Воронезькій, о 13:40. На місце бійки прибула поліція і представники ювенальної превенції.
Подробицями поділилася мама побитої дівчини. "За день до інциденту Лізі призначили "стрілку". Я просила її не реагувати на цей виклик, але вона все ж вирішила піти. Я пішла з нею, стояла збоку, стежила за тим, щоб конфлікт не переріс у щось серйозне. коли я побачила, що дівчинка почала нападати на мою дочку, я підбігла і забрала свою дитину", – розповіла вона.
Зазначається, що постраждалій наклали кілька швів, у неї також виявили множинні гематоми і садна. За словами мами, причиною агресивної поведінки другої дівчини, найімовірніше стало те, що її дочка залишила невтішний коментар під фото однолітки в Instagram, а також гуляла з хлопцем, який, можливо, подобався опонентці.
Повідомляється, що обидві учасниці конфлікту потрапили в лікарню. На саму маму постраждалої школярки написали заяву в поліцію за побиття другої дівчини.

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...