Не тільки дружина 44-го президента: Мішель Обама стала володаркою Греммі

Колишня перша леді США Мішель Обама тепер не тільки неперевершена жінка, автор бестселерів, але ще і володарка музичної нагороди Греммі, передають Патріоти України.
На 62-ій церемонії вручення золотих грамофонів Мішель Обама отримала нагороду в номінації «Кращий альбом розмовного жанру» за аудіоверсією своїх мемуарів «Становлення». У книзі Мішель запрошує читачів у свій світ. Жінка пише про життєвий шлях від дитинства в південній частині американського міста Чикаго до тих пір, коли вона була господинею в Білому домі.
Автор також ділиться з читачами тим, як їй вдавалося поєднувати роботу і материнство, будучи першою леді однією з найбільших країн світу. Мішель відверто і дотепно описує свої публічні і особисті тріумфи і розчарування. Яскраву історію свого життя вона розповідає своїми словами, так, як пережила. Ця книга надихає міняти своє життя і творити власну історію.

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...

Рухи кінцівок, тулобу та мімікрія обличчя: Робот Ameca вражає схожістю з людиною (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 8:10

Британська компанія Engineered Arts представила свою розробку – робота Ameca, що дуже схожий на людину і створено його як зразок її технологій у цій сфері, зазначають Патріоти України. . Engineered Arts опублікувала в Мережі відомості про розроблений ...