
Колишня перша леді США Мішель Обама тепер не тільки неперевершена жінка, автор бестселерів, але ще і володарка музичної нагороди Греммі, передають
Патріоти України.
На 62-ій церемонії вручення золотих грамофонів Мішель Обама отримала нагороду в номінації «Кращий альбом розмовного жанру» за аудіоверсією своїх мемуарів «Становлення». У книзі Мішель запрошує читачів у свій світ. Жінка пише про життєвий шлях від дитинства в південній частині американського міста Чикаго до тих пір, коли вона була господинею в Білому домі.
Автор також ділиться з читачами тим, як їй вдавалося поєднувати роботу і материнство, будучи першою леді однією з найбільших країн світу. Мішель відверто і дотепно описує свої публічні і особисті тріумфи і розчарування. Яскраву історію свого життя вона розповідає своїми словами, так, як пережила. Ця книга надихає міняти своє життя і творити власну історію.

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...