
Група фахівців розповіла, що станеться із Землею в разі зникнення її природного супутника, повідомляють Патріоти України.
Вчений Джек Бернс розповів, що на погодні умови на нашій планеті впливає нахил осі Землі, і він би обов'язково змінився в тому випадку, якщо б не була гравітаційного тяжіння Місяця. Зникнення супутника відразу б викликало різкі кліматичні зміни. Місяць здійснює прямий вплив на припливи, його гравітація впливає на Землю, постійно відтягуючи хвилі океанів назад і вперед. Якби Місяць зник, ці процеси істотно сповільнилися б, що в підсумку призвело до катастрофічної ситуації в прибережних екосистемах. Приливні рухи сприяють формуванню океанських течій, а вони, в свою чергу, впливають на погоду.
У той же час вчені зазначають, що якби раптом завтра на небі зник Місяць, люди б не відчули серйозних змін. Ночі стали б дуже темними, оскільки поверхня Місяця відбиває сонячне світло і висвітлює нічне небо. Від відсутності місячного світла серйозно постраждають нічні комахи, птахи і тварини, яким доводилося підлаштовуватися під ці умови протягом усього періоду еволюції.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...