Не тільки кажани: Ще одна тварина може передавати коронавірус людині

Підступність хвороби полягає у тому, що пухнасті жителі ферм можуть переносити її без симптомів.

У Нідерландах тестують норок на фермах. Тамтешні науковці вважають, що вони можуть переносити коронавірус, повідомляють Патріоти України.

"Нові дослідження свідчать, що людина може заразитися від норки. Тварини можуть переносити захворювання без симптомів", - йдеться у заяві уряду. Тварин тестують на антитіла, пише CNN. Ці перевірки обов'язкові для усіх ферм. Також припускають, що вірус від ферми до ферми могли перенести коти. Троє з 11 котів на одній із ферм були інфіковані.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Фадела Чайб заявила минулого місяця, що все свідчить про те, що Covid-19 бере свій початок у кажанів. Однак експерти застерігали не робити висновків про те, чи можуть інші тварини передавати вірус.

Кожне наступне життя - більш радісне, ніж попереднє: Що розповідала Ванга про потойбічний світ та душі після смерті

неділя, 17 жовтень 2021, 0:32

Відома провісниця Ванга завжди мала свою думку про життя після смерті, реінкарнацію душі і потойбічний світ. Ясновидиця Ванга говорила про те, що після кремації душі людини потрібно більше часу для відновлення, ніж при звичайному похованні. Більш того,...

З архіву ПУ. Оце так "компромат": Крутой розповів, як Собчак ледь не довела 78-річного Лещенка до суїциду (відео)

субота, 16 жовтень 2021, 23:55

Російський композитор Ігор Крутой розповів, як Ксенія Собчак ледь не довела 78-річного співака Льва Лещенка до самогубства. Журналістка в березні 2020 року зчинила скандал, що артист на дні народження сестри музиканта Алли нібито заразив гостей коронав...