Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк.

У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА, в цьому році число заражених цією хворобою в 13 разів вище, ніж в минулому році, передають Патріоти України.

За даними влади, з початку року тут підтвердили 79 випадків захворювання. У минулому році за чотири місяці було виявлено тільки шість випадків. Як заявила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, це пов'язано з відмовою батьків робити щеплення своїм дітям.

"У березні в області призупинили планову вакцинацію через епідемію коронавірусу. Але в квітні її відновили, тому батькам варто звернутися до педіатрів або сімейніх лікарів щодо щеплень. Всі вакцини в області є", - сказала Поліщук.

Кашлюк є інфекційним захворюванням, яке викликається паличкою Борде-Жангу. При кашлюку уражаються органи дихальної системи, а саме захворювання супроводжується надривним непродуктивним кашлем з блювотою.

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...