Не тільки вартість, але й надійність: Експерт назвав авто, які рідко ламаються та дешеві в обслуговуванні

Дешеве обслуговування є одним з основних запитів та критеріїв при виборі свого авто. Не звернувши увагу на експлуатаційні витрати, можна щорічно витрачати великі суми, вже не кажучи про регулярну заправку та позапланові ремонти, говорить інженер ДП ""Укрметртестстандарт" Денис Черниш. За словами експерта в коментарі Styler, визначити найдешевші в обслуговуванні автомобілі можна, розділивши їх на групи, передають Патріоти України.

  • автомобілі з двигунами внутрішнього згорання (ДВЗ) — дизельні, бензинові, бензинові з газобалонним обладнанням (ГБО);
  • електрокари.

Двигуни внутрішнього згорання містять багато елементів, що постійно крутяться та труться. Саме такі елементи найбільше зношуються і потребують мастильні матеріали, щоб продовжити свій строк роботи.

Крім того, для екологічності автомобілі з ДВЗ оснащують додатковим обладнанням (системами), яке знижує викиди в повітря, але і знижує ресурс двигуна і додає більше затрат на обслуговування цього обладнання (систем).

В електричних машин на відміну від автомобілів з ДВЗ такі системи відсутні.

Єдиним спільним залишається підвіска автомобіля.

Отже, за словами Дениса Черниша, найдешевшими в обслуговуванні є електричні автомобілі з найпростішою балочною підвіскою.

Якщо ж ви надаєте перевагу автомобілям з двигуном внутрішнього згорання, то обирати потрібно передньоприводні машини зі звичайними атмосферними 4-циліндровими, 8-клапанними двигунами та без систем стабілізації, антиблокування при гальмуванні та кондиціонування. До такої групи авто відносяться популярні в Україні Daewoo Lanos та Chevrolet Aveo, випущені до 2006 року. «В цих машинах нема чому ламатись. А на те що є, то на ринку дуже великий вибір бюджетних запчастин», — додав інженер.

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...