
Російські загарбники продовжують зазнавати нищівних втрат. Однак це трапляється не лише через дії українських захисників, адже дезорганізовані окупанти вже не вперше обстрілюють власні позиції, передають Патріоти України.
Через дезорганізованість російських окупантів бійцям ЗСУ залишається менше роботи. Зокрема, в Попасній загарбники намагалися провести штурм за підтримки артилерії. Однак це не завершилось успіхом – ворог зазнав втрат.
Мінометним вогнем, через відсутність взаємодії, (ворог – 24 канал) здійснив обстріл власних позицій, – розповіли у Генштабі. У напрямку населеного пункту Красногорівка 26 березня загарбники також намагалися провести штурм, який не завершився успіхом. Окупанти зазнали втрат та відійшли.
Окрім цього, вороги продовжують штурмувати Маріуполь. Вони завдають авіаційних та артилерійських ударів по об'єктах цивільної та військової інфраструктури. Традиційно успіху загарбники не мають.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...