"Не треба обмежувати російську": Відомий український актор зробив неоднозначну заяву про мову (відео)

Володимир Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати.
Володимир Горянський. Фото: abastudiо.org.

Відомий український актор театру і кіно Володимир Горянський заявив, що не варто обмежувати інші мови на території України. Він зазначив, що українська мова повинна бути державною, але про інші теж забувати не варто, передають Патріоти України.

Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати. "Питання мови у нас завжди політизується, і це дуже прикро. На мій погляд, у цьому питанні обов'язково повинен бути українська – це державна мова, і тут взагалі немає ніяких питань. Але закрити російські театри, телебачення і так далі - це не вихід", - заявив Горянський в ефірі "Апостроф TV"

Він додав, що українцям обов'язково треба розвивати знання іноземних мов, через те, що всім сучасним людям потрібно ставати "громадянами світу" і для цього необхідно знання не одної, а кількох іноземних мов.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...