"Не турбуйте мене": Ілон Маск проігнорував пожежу на своєму виробництві

"Не турбуйте мене". Ілон Маск проігнорував пожежу на своєму виробництві

Ілон Маск опинився в центрі скандалу після розповіді свого приятеля Нейла Фергюсона про його реакцію на небезпечну ситуацію на заводі Tesla, передають Патріоти України.

Згідно з джерелом, Маск отримав повідомлення про пожежу на заводі і запитав, наскільки це важливо. Його співрозмовник, один із працівників Tesla, не зміг відповісти, після чого мільярдер сказав: "Тоді не турбуйте мене" і повісив слухавку.

Цей інцидент викликав широкий резонанс і обурення з боку громадськості та профспілок. Багато хто вважає таку поведінку неприпустимою, особливо з огляду на ризики для життя і здоров’я працівників у подібних ситуаціях.

Представники Tesla поки що не коментували цю подію. Ілон Маск, відомий своїм активним використанням соціальних мереж, також не висловлювався з цього приводу.

Однак інцидент порушує питання про безпеку на виробництві та про важливість адекватної реакції в разі аварій і надзвичайних ситуацій.

Слід зазначити, що Tesla вже раніше стикалася з критикою щодо умов праці на своїх заводах і заходів безпеки. Цей інцидент лише посилює тиск на компанію в цьому питанні і піднімає питання про роль керівництва в забезпеченні безпеки працівників.

"Прокидатись - і щоранку знову втрачати тебе": Дівчина загиблого пілота "Джуса" зворушила мережу постом

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:26

Дівчина загиблого українського пілота Андрія Пільщикова із позивним "Джус" Меланія Подоляк зворушила мережу новим дописом. Вона зізналася, що ще довго не зможе прийняти свою втрату, постійно живе спогадами, і тому час від часу вихлюпує емоції і біль, щ...

В Україну ввірветься холодний атмосферний фронт: Синоптикиня назвала дату зміни погоди

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:54

Вже найближчими вихідними, а саме у неділю, 1 жовтня, в Україну увірветься холодний атмосферний фронт. Він принесе зниження температур та невеликі дощі у деякі регіони України. Про це повідомила у Telegram відома українська синоптикиня Наталка Діденко,...