"Не убив - вже добре": Зеленський похвалився, як стріляє з лука в "кабана" (відео)

Президент Володимир Зеленський постріляв з лука у Кам'янець-Подільській фортеці під час свого візиту на Хмельниччину. Відео транслювалося в прямому ефірі на сторінці Офісу президента у Facebook, передають Патріоти України.

Володимиру Зеленському в ході екскурсії показали тир і запропонували самому зробити постріл. Зеленський влучив у ногу намальованому на мішені кабану. "Не убив - вже добре. Вбивати не можна", - пожартував Зеленський. Президент приїхав до Кам'янця-Подільського для наради з представниками туристичної галузі.

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...

На Івано-Франківщині чоловік з інвалідністю III групи не прийшов за повісткою до ТЦК й отримав тюремний строк: У чому причина

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:23

Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...