Не узгоджений із місцевою владою: Мурал із Залужним, який нещодавно з'явився у столиці, доведеться стерти

Портрет ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на стіні інтернату для дітей з особливими ментальними потребами травмує дітей, оскільки до нього через паркан лізуть чимало охочих зробити фото. Через те мурал збирають прибрати, але лише з однієї стіни закладу на іншу, передають Патріоти України.

Зазначається, що портрет генерала, ймовірно, замалювали б, якби він не став настільки відомим. Окрім того, було б складно красиво пояснити громадськості рішення замалювати мурал Залужного, котрий днями отримав від столичної влади звання Почесного громадянина міста Київ.

«Зараз почалися розмови про те, що мурал замалюють. Ні, це неправда. Як керівник цього проєкту офіційно інформую: з муралом Залужного все буде добре, ніхто не планує його знищувати. Ми плануємо перенести його...», – каже художниця Євгенія Фуллен.

Портрет Залужного планують перенести з однієї стіни особливого закладу для хворих на іншу – із задньої стіни будинку на фронтальну. «Спершу він був не на лицевій стороні будівлі, і з цим виникла проблема, оскільки дуже багато охочих сфотографуватися лізуть через паркан – на закриту територію, і це травмує дітей. Плюс – поруч одразу територія жіночого психоневрологічного диспансеру. Тож ми переносимо мурал, аби усі охочі могли сфотографуватися і не зашкодити при тому нікому», – зазначила Фуллен.

Джерела «Главкома» в Київській міськдержадміністрації повідомили, що мурал не було погоджено зі столичною владою.

Джерело: Главком

Військовий збір можуть збільшити до 5%: Скільки доведеться платити з мінімальної та середньої зарплати

середа, 24 липень 2024, 16:48

У разі підвищення військового збору до 5%, яке запропонував Кабінет міністрів, кожен українець із мінімальною зарплатою віддаватиме по 400 грн на місяць, а із зарплати у 20 тис. грн стягуватиметься вже по 1 тис. грн. Щоденні платежі становитимуть 13 та...

Фінал став великим "сюрпризом": На Волині чоловік надіслав своїм друзям секс-відео і поплатився

середа, 24 липень 2024, 16:37

У Волинській області до 1 року іспитового терміну засудили чоловіка, бо він розіслав своїм друзям секс-відео. Про це йдеться у вироку Камінь-Каширського районного суду Волинської області, передають Патріоти України. За даними суду, чоловік 21-25 берез...