Не вбивство: Українець загадково загинув у Польщі

Чоловік перед тим перебував на карантині приблизно в 130 км від місця виявлення останків.

Наприкінці липня, в Польщі, недалеко від міста Конін виявили останки 45-річного чоловіка, поруч знайшли документи громадянина України, передають Патріоти України.

Як повідомляє "Польське Радіо", за інформацією Польського агентства преси (PAP), смерть могла настати в результаті переохолодження. Зазначається, що 25 липня пожежні наткнулися на документи, що лежали біля колії. Згідно з розповіддю рятувальників, поруч відчувався запах розкладання. На мертве тіло випадково натрапили під час огляду кущів недалеко від залізничної станції.

Прес-секретар Окружної прокуратури в Коніні Олександра Мараньда повідомила у вівторок, що розкладання виявлених останків було настільки сильним, що в ході проведеного розтину не вдалося з'ясувати безпосередню причину смерті чоловіка. "Проте експерт виключив участь третіх осіб. Він зазначив, що ймовірною причиною смерті стала гіпотермія", - сказала вона.

Мараньда додала, що слідчі чекають результатів додаткових токсикологічних аналізів, взятих з останків померлого. Вона зазначила, що людина, тіло якої виявили, була одягнена в нижню білизну, а поблизу тіла виявили частини одягу і дорожню сумку.

За неофіційною інформацією PAP, виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, який приїхав до Польщі в першій половині липня. Чоловік перебував на карантині приблизно в 130 км від місця виявлення останків. Останній раз поліція підтвердила, що чоловік був у місці відбування карантину за чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю громадянина України вже не застали вдома. У той же час прокурор сказала, що виявлене тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, тому додатково проведуть тест ДНК.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...