Сучасна фармацевтична індустрія представляє багато виробників і препаратів. З одного боку, це позитивне явище, яке дозволяє обрати ліки відповідно до своїх потреб і гаманця. З іншого боку, відсутня гарантія того, що на полицях аптек не опиняться так звані "фуфломіцини", передають Патріоти України з посиланням на відео доктора Комаровського.
Найчастіше перші дзвіночки можна помітити ще в рекламі препарату. Експерт перераховує ті ознаки, на які варто звернути особливу увагу.
Загалом лікар не рекомендує стежити за рекламою лікарських засобів. Не варто займатися самолікуванням, а краще звертатися до спеціаліста за фаховою допомогою.
Окремо варто звернути увагу на цей аспект у рекламі "шарлатанських" ліків. Дуже часто шахраї можуть послуговуватися тим, що ліки нібито створені за підтримки держави. При цьому реклама таких препаратів може бути російською мовою, що вже повинно викликати підозру.
Крім того, запам'ятайте, що всі державні програми в Україні, які стосуються здоров'я та ліків, здійснюються винятково за підтримки МОЗ і точно будуть висвітлені на офіційних сторінках установи.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...