Не віддала в "брудні лапи агресорів" свою рідну "ластівку": У Києві "героїня паркування" залізла на евакуатор і відбивалася від поліції (відео)

У Києві жінка припаркувала свій автомобіль з порушенням правил, а коли прибув евакуатор і завантажив легковик, підійнялася на спецтранспорт, щоб її машину не забрали на штрафмайданчик, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ Оперативний". Кадри зняли очевидці конфлікту.

"Оборона" авто Toyota від зазіхань евакуатора сталася на вулиці Волоській біля Контрактової площі.

На місце прибули правоохоронці. Один з поліцейських намагався зняти "героїню паркування" з евакуатора, але жінка так просто не здавалася, міцно вчепилася у свій легковик, голосно кричала.

"Ви не маєте права!... Я не злізу!... Приберіть руки!..."- обурювалася власниця Toyota.

У підсумку "коп" спустився з евакуатора, і почав спілкуватися з водієм спецтранспорту.

Відео: у Києві жінка-водійка підійнялася на евакуатор, і не давала забрати свій автомобіль

У коментарях до публікації користувачі мережі почали активно обговорювати ситуацію і гадати, чим же закінчилася така "оборона" легковика - чи забрали його в результаті на штрафмайданчик, чи залишили водійці, дозволивши сплатити штраф.

Небезпечна розкіш? Трирічний хлопчик шокував майстерним дрифтом на Ferrari (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 9:08

У Туреччині трирічний син мотогонщика Кенана Софуоглу шокував, як їздить на спортивному авто, передають Патріоти України. Зейн сів за кермо Ferrari SF90 свого батька та показав майстерклас на гоночній трасі. Відповідне відео з'явилося на сторінці малюк...

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...