Не вірила у хворобу, а потім "плакала від болю": Винник заразив коронавірусом "кохану"

Артистка розповіла, що вже офіційно одужала і готова до роботи.

Таїсія Сватко, яку в ЗМІ часто називають "коханою" чи "дружиною" Олега Винника, зізналася, що перехворіла на коронавірус. 44-річна бек-вокалістка Сватко (Таюне) повідомила на своїй сторінці в Instagram, що заперечувала існування COVID-19, передають Патріоти України.

Таюне розповіла, що вірус накрив її дуже сильно і вона іноді навіть плакала від болю. "Ви коли-небудь плакали від кріпатури? А я плакала...Так "закріпатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше – абсолютно не вірила. Але мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше правди", - написала співачка.

Вона розповіла, як проходила ця хвороба і в неї та перерахувала всі симптоми, які з'являлися один за одним протягом тижня. "Зникли нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така кріпатура, нібито я підіймала весь світ, виявили двостороннє запалення легенів, на третій день пропав голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я приймала у своєму житті й мене врятували на цей раз - викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа — нецікаво, рухатися — не можу. Це був зовсім незнайомий мені стан, тиждень не давало мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше", - повідомила Таюне.

Артистка розповіла, що вже офіційно одужала і готова до роботи та побажала всім обережності й одужання. "Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Спасибі, мої друзі, за підтримку! Одужуйте швидше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто досі сумнівається, як я нещодавно. Тримайтеся всі! Переживемо і це. Будьмо всі здорові!" – додала Таюне.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...