Не впізнати: Популярний російський комік погладшав на 30 кг (фото до і після)

Популярний російський комік, учасник шоу "6 кадрів" 53-річний Едуард Радзюкевич поправився на 30 кілограм. За словами артиста, він відчуває себе цілком комфортно і не збирається худнути. Він зазначив, що набрав вагу через те, що кинув палити, повідомляють Патріоти України.

"Не переживайте. Я набрав вагу, тому що кинув палити. Цілий 31 рік не виймав цю соску з рота, але в якийсь момент зі мною сталося, не побоюся цього слова, чудо. Раптом зрозумів, що ось уже п'ять днів не курю. Чесне слово, не знаю, як це сталося! Так і зав'язав... і, не повірите, не тягне. Єдине – поправився на 30 кілограмів, але мене це не напружує. Худнути поки не планую", - розповів артист.


"Дорогі мої, але я вже не той хлопчик з екранів, якому тридцять років. Я дорослий чоловік. Мене моя вага повністю влаштовує і проблем зі здоров'ям, пов'язаних з ним немає. Серце в нормі!", – заявив артист.

Хіти тижня. "П*здуйте, мы все за Россию!": На популярному курорті в Україні розгорівся гучний скандал (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 19:00

У популярному курортному місті Бердянськ (Запорізька область) з родиною київського журналіста В'ячеслава Гармаша трапився вельми показовий інцидент, повідомляють Патріоти України. Так, вони разом із дружиною і сином, гуляючи бердянським узбережжям, по...

Хіти тижня. "Для тех, кто живет в еб*нях с деревянными туалетами, объясню на пальцах. Восемь "хотелок" Кремля на Донбассе, или Миссия невыполнима", - Фашик Донецький (фото)

субота, 20 липень 2019, 18:00

"Знаете, чем отличается человек разумный от ватана, дынырийца или лыныропотама? Человек разумный перед тем, как что-то требует, прекрасно понимает, что взамен он возьмет на себя какие-то обязательства, а не просто включает хотелку, мол я хочу, а все во...