Не впізнати: Популярний російський комік погладшав на 30 кг (фото до і після)

Популярний російський комік, учасник шоу "6 кадрів" 53-річний Едуард Радзюкевич поправився на 30 кілограм. За словами артиста, він відчуває себе цілком комфортно і не збирається худнути. Він зазначив, що набрав вагу через те, що кинув палити, повідомляють Патріоти України.

"Не переживайте. Я набрав вагу, тому що кинув палити. Цілий 31 рік не виймав цю соску з рота, але в якийсь момент зі мною сталося, не побоюся цього слова, чудо. Раптом зрозумів, що ось уже п'ять днів не курю. Чесне слово, не знаю, як це сталося! Так і зав'язав... і, не повірите, не тягне. Єдине – поправився на 30 кілограмів, але мене це не напружує. Худнути поки не планую", - розповів артист.


"Дорогі мої, але я вже не той хлопчик з екранів, якому тридцять років. Я дорослий чоловік. Мене моя вага повністю влаштовує і проблем зі здоров'ям, пов'язаних з ним немає. Серце в нормі!", – заявив артист.

Хіти тижня. Люди в паніці, сотні заражень: У російському місті, де збагачують уран, сталася серйозна НП

неділя, 17 листопад 2019, 1:00

У закритому місті Новоуральськ Свердловської області - спалах пневмонії, передають Патріоти України. "У нас жах що твориться: лікарні переповнені, школи на карантині, - розповів співробітник місцевої адміністрації. - Люди хворіють сім'ями: спершу зараж...

Броньоване авто не врятувало: В Івано-Франківську облили фекаліями скандального бізнесмена (фото)

неділя, 17 листопад 2019, 0:22

Напередодні на території центрального продуктового ринку зібралися протестувальники через інформацію, що бізнесмен планує повернути контроль над підприємством. Екс-регіонала, скандально відомого підприємця Ігоря Халаменду облили нечистотами, коли він в...