Не впізнати! Зірка СРСР Віра Алентова налякала шанувальників зовнішнім виглядом (фото)

Радянська та російська актриса театру й кіно, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Віра Алентова засвітилася на фото з колегою по роботі Дар`єю Поверенновою. Так, 78-річну знаменитість розкритикували в мережі через її зовнішній вигляд, передають Патріоти України.

Відповідний знімок опублікувала на особистій сторінці в Instagram Повереннова. На ньому артистки позували з яскравим макіяжем.

"Не грали наш спектакль "Фатальний спадок" і не бачилися з Вірою Валентинівною з лютого 2019 року! Все така ж бадьора і сповнена енергії! І це так круто! І викликає величезну повагу! Я щасливчик, що маю задоволення працювати та спілкуватися з такою артисткою", – написала Дар`я.

Шанувальники почали бурхливо обговорювати зовнішність 78-річної Алентової, зазначивши, що через пластичні операції вона змінилася до невпізнання.


Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...