Не впізнати! Зірка СРСР Віра Алентова налякала шанувальників зовнішнім виглядом (фото)

Радянська та російська актриса театру й кіно, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Віра Алентова засвітилася на фото з колегою по роботі Дар`єю Поверенновою. Так, 78-річну знаменитість розкритикували в мережі через її зовнішній вигляд, передають Патріоти України.

Відповідний знімок опублікувала на особистій сторінці в Instagram Повереннова. На ньому артистки позували з яскравим макіяжем.

"Не грали наш спектакль "Фатальний спадок" і не бачилися з Вірою Валентинівною з лютого 2019 року! Все така ж бадьора і сповнена енергії! І це так круто! І викликає величезну повагу! Я щасливчик, що маю задоволення працювати та спілкуватися з такою артисткою", – написала Дар`я.

Шанувальники почали бурхливо обговорювати зовнішність 78-річної Алентової, зазначивши, що через пластичні операції вона змінилася до невпізнання.


Заслужене визнання: Назвали найкращий фільм в історії українського кіно

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:45

Легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" очолив рейтинг "100 кращих фільмів в історії українського кіно". Експерти вибирали шедеври національного кіно за результатами опитування "Довженко-Центру" разом з Союзом кінокритиків України. ...

Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:15

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют...