Не врятували навіть найкращі медики: Один із найбагатших бізнесменів Харківської області помер від коронавірусу

Почесний громадянин Чугуєва Харківської області Олександр Зачепило помер від коронавірусу - він володів десятками автозаправних станцій, підприємствами агропромислового комплексу, транспортними та земельними ділянками. Інформацію про смерть Зачепила підтвердила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, передають Патріоти України.

"На жаль, це правда. Якщо дозволите, я більше не буду відповідати на питання, тому що це особиста інформація рідних. Прошу просто людського розуміння", - сказала Мінаєва.

Низка джерел у Чугуївській міській раді повідомила, що почесний громадянин Чугуєва Олександр Зачепило, який був власником кількох мереж автомобільних заправних станцій, помер від коронавірусу сьогодні, 19 березня, вранці.

За відомостями співрозмовників, лікування COVID-19 Зачепило почав у Чугуєві, продовжив у Харкові. Пізніше його перевезли до Києва, однак відправити за кордон так і не змогли, оскільки він був нетранспортабельним. Вранці він помер у лікарні.

Довідка Depo.Харків. Зачепило був власником торгової марки "Marshal", до складу якої входять шість підприємств: "Лілія", "Маршал", "Маршал-1", "Мікс Оіл", "Гарант Експрес", "Віче".

"Лілія" - 15 заправних станцій в Харківській області, 5 АЗС в Запорізькій і 4 АЗС в Донецькій області. "Маршал" - 19 АЗС в Харкові і Харківській області. "Маршал – 1" - 9 АЗС в Луганську і Луганській області. "Мікс Оіл" - 9 АЗС в Сумах і Сумській області. "Гарант Експрес" - 6 АЗС в Полтаві і Полтавській області, 5 АЗС в Житомирській області, 2 АЗС в Рівненській області. ТОВ "Віче" - 2 АЗС м.Київ та Київській області. За 20 років торгова марка "Marshal" об'єднала близько 80 автозаправних станцій з повним сервісом, як власних, так і орендованих.

Джерело: Depo.ua

Усіх отруїла, як щурів: На Київщині жінка помстилася своїм екскоханцям та їхнім новим подругам (фото)

субота, 25 березень 2023, 0:28

Поліція заарештувала мешканку Київської області, яку підозрюють у отруєнні своїх коханців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київщини у п'ятницю, 24 березня, передають Патріоти України.

Жителька Волині зіграла у пінг-понг з британським принцом Вільямом (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:53

Ковельчанка Ангеліна Андросюк пограла у пінг-понг з британським принцом Вільямом у Варшаві. Про це повідомляє Ковельська міська рада, передають Патріоти України. Ковельчанка Ангеліна Андросюк, яка 7 років навчається в школі Євроф’юче, мала можливість з...