Не врятували навіть найкращі медики: Один із найбагатших бізнесменів Харківської області помер від коронавірусу

Почесний громадянин Чугуєва Харківської області Олександр Зачепило помер від коронавірусу - він володів десятками автозаправних станцій, підприємствами агропромислового комплексу, транспортними та земельними ділянками. Інформацію про смерть Зачепила підтвердила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, передають Патріоти України.

"На жаль, це правда. Якщо дозволите, я більше не буду відповідати на питання, тому що це особиста інформація рідних. Прошу просто людського розуміння", - сказала Мінаєва.

Низка джерел у Чугуївській міській раді повідомила, що почесний громадянин Чугуєва Олександр Зачепило, який був власником кількох мереж автомобільних заправних станцій, помер від коронавірусу сьогодні, 19 березня, вранці.

За відомостями співрозмовників, лікування COVID-19 Зачепило почав у Чугуєві, продовжив у Харкові. Пізніше його перевезли до Києва, однак відправити за кордон так і не змогли, оскільки він був нетранспортабельним. Вранці він помер у лікарні.

Довідка Depo.Харків. Зачепило був власником торгової марки "Marshal", до складу якої входять шість підприємств: "Лілія", "Маршал", "Маршал-1", "Мікс Оіл", "Гарант Експрес", "Віче".

"Лілія" - 15 заправних станцій в Харківській області, 5 АЗС в Запорізькій і 4 АЗС в Донецькій області. "Маршал" - 19 АЗС в Харкові і Харківській області. "Маршал – 1" - 9 АЗС в Луганську і Луганській області. "Мікс Оіл" - 9 АЗС в Сумах і Сумській області. "Гарант Експрес" - 6 АЗС в Полтаві і Полтавській області, 5 АЗС в Житомирській області, 2 АЗС в Рівненській області. ТОВ "Віче" - 2 АЗС м.Київ та Київській області. За 20 років торгова марка "Marshal" об'єднала близько 80 автозаправних станцій з повним сервісом, як власних, так і орендованих.

Джерело: Depo.ua

Як виглядає повернуте Україні судом Нідерландів "скіфське золото", про яке говорить весь світ

середа, 27 жовтень 2021, 5:45

Якщо б Москва не подавала б касацію, ці скарби були вже у Києві протягом трьох місяців. Однак, скоріш за все доведеться ще почекати. Знаменита колекція "Скіфське золото" через 8 років нарешті буде повернута Україні. Таке рішення 28 жовтня прийняв Апеля...

Хіти тижня. Могли постраждати десятки тисяч українців: "АТБ" запевняє, що не допустив на свої полиці небезпечну продукцію з-за кордону, про котру попереджала Держпродспоживслужба

середа, 27 жовтень 2021, 4:00

Рітейлер обіцяє, що всі ніякісні напівфабрикати будуть утилізованими. Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обіг...