Не все так просто: Лікар попередила про небезпеку "антикоронавірусного" вітаміну D

Не усім можна приймати цей вітамін без відповідних аналізів.

Дієтолог та терапевт Юлія Поворознюк поділилася інформацією про те, що вітамін D несе приховану загрозу для організму людей, яким понад 40 років, передають Патріоти України.

Якщо людина старше 40 років приймає великі дози вітаміну D без вітаміну К2, у серцевому м'язі, в легенях і у нирках може відкладатися кальцій. Поворознюк підкреслила, що перед тим, як приймати вітамін D, необхідно дізнатися його рівень – зробити аналіз.
"...Вітамін D3, доповнений вітаміном К2, знижує утворення кальцинатів у судинах та органах. У людини старше 40 років, яка приймає високі дози вітаміну D без вітаміну К2, кальцій може відкладатися", - пояснила медик.
Джерело: Факты

У Києві водій закрив держномер мотоцикла жіночою білизною та поплатився за це (фото)

субота, 17 квітень 2021, 0:32

Якщо чоловік хотів пожартувати, то можна сказати, що жарт обійшовся йому зовсім недешево. У Києві мотоцикліст закрив державний номер свого транспортного засобу предметом жіночої білизни й був оштрафований на 850 гривень. Про це на своїй сторінці у Fac...

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...