Не все так просто: Лікар попередила про небезпеку "антикоронавірусного" вітаміну D

Не усім можна приймати цей вітамін без відповідних аналізів.

Дієтолог та терапевт Юлія Поворознюк поділилася інформацією про те, що вітамін D несе приховану загрозу для організму людей, яким понад 40 років, передають Патріоти України.

Якщо людина старше 40 років приймає великі дози вітаміну D без вітаміну К2, у серцевому м'язі, в легенях і у нирках може відкладатися кальцій. Поворознюк підкреслила, що перед тим, як приймати вітамін D, необхідно дізнатися його рівень – зробити аналіз.
"...Вітамін D3, доповнений вітаміном К2, знижує утворення кальцинатів у судинах та органах. У людини старше 40 років, яка приймає високі дози вітаміну D без вітаміну К2, кальцій може відкладатися", - пояснила медик.
Джерело: Факты

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...