Не все втрачено: Вчені заявили, що у частини населення може бути імунітет до коронавірусу

Люди, які раніше хворіли на будь-який коронавірус, можуть виробляти імунітет до Covid-19, що призводить до безсимптомного або м’якого протікання захворювання. До такого висновку прийшла група дослідників з берлінської клініки Charite на чолі з вірусологом Крістіаном Дростеном, передають Патріоти України.

Вчені вивчали Т-лімфоцити, які відіграють важливу роль у так званому набутому імуннітеті. Досліджувалися клітини як пацієнтів, які вже одужали від Covid-19 і людей, які ще не заразилися. "Вражаюче, але було встановлено, що у 34% пацієнтів (останньої групи) були реактивні Т-клітини, хоча у них ніколи не було контакту з Covid-19", – зазначив вірусолог.

За словами Дростена, це може бути пов’язано з тим, що частина пацієнтів раніше перенесла різні вірусні захворювання. Дростен підкреслив, що мова йде про перше в світі дослідження такого роду і застеріг від поспішних висновків. За його словами, поки не можна говорити про те, що третина населення Німеччини має імунітет до Covid-19.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...