Не всі зрозуміли відпустку Зеленського: Реакція мережі

З одного боку новообраний президент скаржиться, про зволікання у передачі "булави", з іншого не демонструє суспільству, що з головою окунається у нагальні державні справи ,в котрих має мінімальний досвід, зазначають Патріоти України.

Мочанка по нагальним проблемам сьогодення все більше роздражнює тих, хто ваажає, що співгромадяни "купили" для країни "кота в мішку". Так Angelika Grabovska поширила ось такий борд:

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...