Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

Великі вогнища зараження коронавірусною інфекцією утворилися в вахтових селищах Ямало-Ненецького автономного округу (Російська Федерація), де проживають робітники нафтогазових родовищ так званого Нового Уренгоя. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19.

Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створення обсерваторів для своїх працівників.

Така ситуація виникла попри те, що, за приписами Росспоживнагляду, кожного вахтовиками двічі тестують на COVID-19, перш ніж посадити в літак і відправити додому.

Причини зростання поширення коронавірусу вбачають у тому, що в більшості вахтових селищ недостатньо приміщень, щоб надійно відокремити інфікованих від здорових. Вахтовики проживають по двоє-четверо, а іноді і по вісім чоловік у кімнаті. Крім того, лікарні, в яких можуть надати кваліфіковану медичну допомогу, розташовані на великій відстані.

День волонтера. Як привітати знайомих патріотів: листівки, вірші і привітання в прозі

субота, 5 грудень 2020, 8:10

5 грудня в світі відзначають День волонтера - International Volunteer Day. В Україні, через російську агресію, цей рух став по-справжньому масовим, де тією чи іншою мірою задіяні мільйони наших співвітчизників, зазначають Патріоти України. Люди, котрі ...

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...