
В Яремчанську центральну міську лікарню, що на Івано-Франківщині, з травмами госпіталізували жінку та дитину. З їхніх слів, коли вони сходили на Говерлу, зійшла лавина. Про це повідомив директор медзакладу Олександр Соколюк, передають Патріоти України.
"15 січня медики "швидкої" привезли двох пацієнтів — 49-річну жінку та 12-річну дитину. В дитини — травма руки, стан задовільний. У жінки — травма хребта. Вони розповіли, що, коли сходили на Говерлу, зійшла лавина. Пацієнтів обстежують медики, вони — у свідомості, але мають психологічну травму", — повідомив Олександр Соколюк.
Зі слів речниці Держслужби з надзвичайних ситуацій в області Христини Перцович, щодо цієї ситуації до рятувальників ніхто не звертався, надзвичайників не залучали до допомоги. На Facebook-сторінці "Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах" попереджають про сніголавинну небезпеку у високогір'ї та рекомендують туристам утриматися від походів у гори.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...