
На Харківщині медики Валківської районної лікарні вдалися до крайніх заходів, домагаючись виплати їм боргів по зарплаті — вони на цілу годину блокували рух транспорту по трасі Київ-Харків-Довжанський. За даними поліції, акція розпочалася о 14:00 і тривала до 15:00. Участь в ній взяли до 150 чоловік, зазначають Патріоти України.
Як повідомили журналісти ресурсу Суспільне, крім тримісячної затримки зарплат, медиків позбавили ще й «ковідних» доплат.
«Кажуть, що наше керівництво неправильно передавало відомості. У нас стільки було хворих! Реанімацію, як могли, розширювали, а тепер, виходить, ми сидимо без зарплати», — поскаржилася молодша медсестра одного з відділень лікарні Валентина Шігапова.
До того ж з'явилися дані про можливе скорочення персоналу або навіть про закриття лікарні.
Директор лікарні був змушений пообіцяти підлеглим, що гроші їм виплатять наступного тижня — як мінімум борг за половину травня та протягом червня. У свою чергу в місцевій адміністрації гарантували виплату «ковідних» за квітень протягом п'яти днів.
На даний момент загальний борг перед персоналом лікарні становить 5,8 млн гривень.
17 червня медики в Валках вже виходили на перший протест, після якого співробітникам виплатили аванс за травень.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...