
На Харківщині медики Валківської районної лікарні вдалися до крайніх заходів, домагаючись виплати їм боргів по зарплаті — вони на цілу годину блокували рух транспорту по трасі Київ-Харків-Довжанський. За даними поліції, акція розпочалася о 14:00 і тривала до 15:00. Участь в ній взяли до 150 чоловік, зазначають Патріоти України.
Як повідомили журналісти ресурсу Суспільне, крім тримісячної затримки зарплат, медиків позбавили ще й «ковідних» доплат.
«Кажуть, що наше керівництво неправильно передавало відомості. У нас стільки було хворих! Реанімацію, як могли, розширювали, а тепер, виходить, ми сидимо без зарплати», — поскаржилася молодша медсестра одного з відділень лікарні Валентина Шігапова.
До того ж з'явилися дані про можливе скорочення персоналу або навіть про закриття лікарні.
Директор лікарні був змушений пообіцяти підлеглим, що гроші їм виплатять наступного тижня — як мінімум борг за половину травня та протягом червня. У свою чергу в місцевій адміністрації гарантували виплату «ковідних» за квітень протягом п'яти днів.
На даний момент загальний борг перед персоналом лікарні становить 5,8 млн гривень.
17 червня медики в Валках вже виходили на перший протест, після якого співробітникам виплатили аванс за травень.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...