
На Харківщині медики Валківської районної лікарні вдалися до крайніх заходів, домагаючись виплати їм боргів по зарплаті — вони на цілу годину блокували рух транспорту по трасі Київ-Харків-Довжанський. За даними поліції, акція розпочалася о 14:00 і тривала до 15:00. Участь в ній взяли до 150 чоловік, зазначають Патріоти України.
Як повідомили журналісти ресурсу Суспільне, крім тримісячної затримки зарплат, медиків позбавили ще й «ковідних» доплат.
«Кажуть, що наше керівництво неправильно передавало відомості. У нас стільки було хворих! Реанімацію, як могли, розширювали, а тепер, виходить, ми сидимо без зарплати», — поскаржилася молодша медсестра одного з відділень лікарні Валентина Шігапова.
До того ж з'явилися дані про можливе скорочення персоналу або навіть про закриття лікарні.
Директор лікарні був змушений пообіцяти підлеглим, що гроші їм виплатять наступного тижня — як мінімум борг за половину травня та протягом червня. У свою чергу в місцевій адміністрації гарантували виплату «ковідних» за квітень протягом п'яти днів.
На даний момент загальний борг перед персоналом лікарні становить 5,8 млн гривень.
17 червня медики в Валках вже виходили на перший протест, після якого співробітникам виплатили аванс за травень.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...