Не викликала медиків, злякавшись чоловіка: На Харківщині мати стала співучасницею смерті власної дитини

Експерти встановили, що в разі своєчасного звернення до лікарів, хлопчика можна було врятувати.

У Харківській області жінка тиждень спостерігала за повільною смертю дитини, не викликаючи лікарів, повідомляють Патріоти України.

За даними суду, вдень 24 лютого 2019 року звинувачена стала свідком того, що під час виховної бесіди з її дітьми співмешканець з силою відштовхнув від себе малолітнього хлопчика. Внаслідок цього дитина вдарилася головою об металеву стійку ліжка.

В результаті отриманої травми хлопчик став погано пересуватися, постійно скаржився на головний біль і запаморочення. Однак мати, незважаючи на стан сина, вирішила не звертатися до медиків.

Зазначають, що з 24 лютого по 1 березня жінка постійно перебувала з дітьми і бачила, як її син страждає від болю. Незабаром дитина померла. Експерти встановили, що в разі своєчасного звернення до медиків, дитину можна було врятувати.

На суді жінка визнала провину і заявила, що не викликала лікарів через страх фізичної розправи з боку чоловіка. Крім того, за словами жінки, чоловік раніше вже був засуджений до покарання за нанесення тілесних ушкоджень їх спільній доньці.

Суд визнав жінку винною у скоєнні злочину за частиною 3 статті 136 Кримінального кодексу України і призначив їй покарання у вигляді обмеження волі строком на три роки з випробувальним терміном на рік.

Джерело: Depo.ua

Непереможна нога: У Баку українець Донченко швидким нокаутом здолав шведського суперника в рамках UFC (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:11

У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...

В повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...