Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Відповідне відео журналістам надіслав один із працівників цієї фірми. На записі видно, що жінка тримає в руках серветку з черв'яком, а друга бере щось, кладе до рота та запиває водою.

Зазначається, що можна було й іншими способами спокутувати свою провину, заплатити штраф у розмірі 500 юанів (близько 2 тисяч гривень) або купити сніданок для всіх колег. Також серед покарань ковтання невеликої живої риби та чистка туалету.

Співробітник фірми уточнив, що поїдання черв'яків як покарання прописано навіть у договорі, який підписували всі працівники. Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...