Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Відповідне відео журналістам надіслав один із працівників цієї фірми. На записі видно, що жінка тримає в руках серветку з черв'яком, а друга бере щось, кладе до рота та запиває водою.

Зазначається, що можна було й іншими способами спокутувати свою провину, заплатити штраф у розмірі 500 юанів (близько 2 тисяч гривень) або купити сніданок для всіх колег. Також серед покарань ковтання невеликої живої риби та чистка туалету.

Співробітник фірми уточнив, що поїдання черв'яків як покарання прописано навіть у договорі, який підписували всі працівники. Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова у фейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...