Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Відповідне відео журналістам надіслав один із працівників цієї фірми. На записі видно, що жінка тримає в руках серветку з черв'яком, а друга бере щось, кладе до рота та запиває водою.

Зазначається, що можна було й іншими способами спокутувати свою провину, заплатити штраф у розмірі 500 юанів (близько 2 тисяч гривень) або купити сніданок для всіх колег. Також серед покарань ковтання невеликої живої риби та чистка туалету.

Співробітник фірми уточнив, що поїдання черв'яків як покарання прописано навіть у договорі, який підписували всі працівники. Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...