Не випадковість: Причиною вибуху в порту Бейруту могла стати бомба, - президент Лівану

Президент Лівану Мішель Аун не виключає причетності до трагедії в порту Бейруту зовнішніх сил і навіть використання ракети чи бомби. Про це він заявив в ефірі ліванського телеканалу MTV. Водночас підкреслив, що причина вибуху поки не встановлено, передають Патріоти України.

"Є ймовірність втручання зовнішніх сил через використання ракети, бомби або за іншої діяльності", – припустив лідер ліванської держави. Він зазначив, що влада країни хоче розібратися, чи було організовано "зовнішній напад" на порт 4 серпня, або ж там трапилася пожежа.

Також Аун додав, що запросив у президента Франції Еммануеля Макрона під час його візиту до Бейруту супутникові знімки моменту вибуху в порту. Якщо ж Париж не зможе їх надати, Ліван звернеться за цією допомогою до інших країн.

2 мільйони років: Знахідка століття і вчені шокували заявою про вік людства

п’ятниця, 16 квітень 2021, 6:30

50 років тому на тому ж місці вчені виявили кістки, які на той час визнали найдавнішими в історії. Там знаходилися частини тазової кістки, кісточки фаланг пальців і черепа. На березі острова Туркана в Кенії вчені-археологи викопали найдавніші в історії...