
У російському місті Ростов-на-Дону в одній з лікарень, яка переобладнана для пацієнтів з коронавірусом, померло 13 людей. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.
Трагедія сталася 12 жовтня у міській лікарні №20. У ЗМІ писали, що в медустанові були перебої з подачею кисню протягом декількох годин. Внаслідок цього п'ятеро осіб померли в реанімації, а також кілька - в загальному відділенні лікарні.
Місцеві видання пишуть, що 12 жовтня госпіталь не встиг поповнити запаси кисню для пацієнтів. Його туди постачають в балонах, так як немає власної підстанції для вироблення кисню.
Проте влада таку інформацію спростовує. Вона стверджує, що смерть людей спровокували ускладнення від коронавірусу. У той же час Міністр охорони здоров'я Росії доручив провести перевірку за фактом смерті 13 пацієнтів.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...