
У російському місті Ростов-на-Дону в одній з лікарень, яка переобладнана для пацієнтів з коронавірусом, померло 13 людей. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.
Трагедія сталася 12 жовтня у міській лікарні №20. У ЗМІ писали, що в медустанові були перебої з подачею кисню протягом декількох годин. Внаслідок цього п'ятеро осіб померли в реанімації, а також кілька - в загальному відділенні лікарні.
Місцеві видання пишуть, що 12 жовтня госпіталь не встиг поповнити запаси кисню для пацієнтів. Його туди постачають в балонах, так як немає власної підстанції для вироблення кисню.
Проте влада таку інформацію спростовує. Вона стверджує, що смерть людей спровокували ускладнення від коронавірусу. У той же час Міністр охорони здоров'я Росії доручив провести перевірку за фактом смерті 13 пацієнтів.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...