Не витримало серце: У Дніпрі під час операції на очах помер підліток

У Дніпрі під час проведення хірургічного втручання помер підліток. У хлопця сталася зупинка серця. Про це повідомляють на сторінці закладу, де навчався підліток, передають Патріоти України.

Учнівська рада, педагогічний колектив та учні НВК № 139 висловили співчуття близькім та рідним померлого 10-класника Захара Кравчука.

"Захар був активний, життєрадісний, світлий юнак, який ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив…", - йдеться в публікації. Повідомляється, що Захар помер під час операції на очах. У нього сталася зупинка серця.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...