
Двоє учасників АТО, яких окупанти примушували підписати контракт на службу в армії країни-агресора, на тимчасово окупованій частині Херсонщини наклали на себе руки. Вони повісилися. Про це повідомив заступник директора Центру близькосхідних досліджень (ЦБД) Сергій Данилов у Facebook, передають Патріоти України.
Він додав, що українці вчасно не встигли виїхати з ТОТ, а згодом виїзд було обмежено. Російські загарбники примушували їх стати до лав армії РФ."На окупованій Херсонщині повісилося принаймні двоє хлопців-АТОвців, яких окупанти примушували підписати контракт на службу в армії РФ", – розповів директор ЦБД. Він пояснив, що хлопці не встигли виїхати, а згодом їм повідомили, що виїзд заборонено. Чоловіків окупанти знайшли тоді, коли приїхали безпосередньо забирати їх до війська ворога
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...