
У Дніпрі 54-річний чоловік із важким перебігом коронавірусної хвороби намагався накласти на себе руки, перерізавши горло ножем. У нього уражено 95% легень, виникли ускладнення і він був прооперований для встановлення плевральних дренажів, передають Патріоти України.
Пацієнт COVID-відділення однієї з міських лікарень хотів припинити свої страждання. Лікарям вдалося вчасно зупинити кровотечу і зашити поріз, розповів головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко у себе в Facebook.
Чоловік захворів 12 лютого і був госпіталізований із двобічним пневмотораксом. Зараз пацієнт перебуває у вкрай важкому стані. Чоловік лежить у реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. "Історія одного з реанімаційних хворих ледь не закінчилася трагедією", – сказав лікар.

Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...