Не взяв із собою телефон: Українець у Польщі "підняв на ноги" поліцію та авіацію

У Польщі зник 73-річний громадянин України. Він пішов прогулятися поблизу гір і заблукав. Пенсіонера знайшли за 20 км від дому. Про інцидент повідомляється на сайті місцевої поліції, передають Патріоти України.

Подія сталася в Малопольському воєводстві. До поліції надійшло повідомлення про зникнення 73-річного громадянина України, який проживав у місцевості Ритро Новосондецького повіту.

Чоловік вранці пішов з дому, не взявши з собою мобільний телефон. Коли за кілька годин він не повернувся, занепокоєні родичі вирішили звернутися по допомогу до правоохоронців. Поліція та кілька рятувальних загонів з найближчих населених пунктів одразу почали пошуки зниклого чоловіка. Територію, де він орієнтовно міг перебувати, прочісували як з землі, так і з повітря.

Правоохоронці до вечора шукали українця, але так і не знайшли. Наступного ранку пошуки продовжили. Лише після обіду стало відомо, що українець знайшовся. Він пішки горами здолав понад 20 км і вийшов до міста Щавниця в Новотарському повіті. Він перебував у задовільному стані.

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...

Чоловік вигадав, як "законно" виїхати з України під час війни, і поплатився: Як покарали

вівторок, 23 червень 2026, 7:36

У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...