Не залишать нічого: Африку атакували спустошливі полчища сарани (фото, відео)

В ООН закликали міжнародне співтовариство надати допомогу країнам Східної Африки, які ведуть боротьбу з величезними зграями пустельної сарани. Так, в організації вважають, що чисельність сарани до червня може збільшитися в 500 разів, передають Патріоти України.

Цікаво, що Ефіопія і Сомалі протягом 25 років не стикалися з такою загрозою, а Кенія не бачила настання сарани протягом 70 років.

"Швидкість поширення шкідників настільки вийшла за межі норми, що вони обмежили до межі можливості місцевих і національних органів влади. Єдиний варіант повітряного контролю - обприскування інсектицидами з літаків", - відзначають фахівці. За попередньою інформацією, сарана поширилася з Ємену через Червоне море.

У місцевості, яка піддалася навалі, проживають більше 19 млн чоловік. Фахівці вважають, що життєво важливі зернові культури можуть бути знищені повністю. В ООН застерігають, що це може обернутися масовим голодом.

У Росії ураганний вітер з легкістю зірвав дахи з десятків будівель: Моторошний момент потрапив на відео

четвер, 5 серпень 2021, 14:28

У Республіці Башкортостан в Росії ураганний вітер зірвав з десятків будинків дахи. За повідомленнями російських ЗМІ, швидкість вітру сягала 22 м/с. В результаті стихії пошкоджено понад десять багатоквартирних будинків, а також школи й магазини, переда...

Дороге та раритетне авто: На вулицях Дніпра помітили 6-колісний "Гелендваген" (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:45

У Дніпрі вулицями їздила рідкісна автівка. Про це йдеться у групі Telegram "hueviy_dnepr", передають Патріоти України. . У Дніпрі на вулиці помітили незвичну автівку – преміум-пікап "Mercedes-AMG G63 6×6". Це модифікація відомого "Гелендвагена", але р...