Не залишать нічого: Африку атакували спустошливі полчища сарани (фото, відео)

В ООН закликали міжнародне співтовариство надати допомогу країнам Східної Африки, які ведуть боротьбу з величезними зграями пустельної сарани. Так, в організації вважають, що чисельність сарани до червня може збільшитися в 500 разів, передають Патріоти України.

Цікаво, що Ефіопія і Сомалі протягом 25 років не стикалися з такою загрозою, а Кенія не бачила настання сарани протягом 70 років.

"Швидкість поширення шкідників настільки вийшла за межі норми, що вони обмежили до межі можливості місцевих і національних органів влади. Єдиний варіант повітряного контролю - обприскування інсектицидами з літаків", - відзначають фахівці. За попередньою інформацією, сарана поширилася з Ємену через Червоне море.

У місцевості, яка піддалася навалі, проживають більше 19 млн чоловік. Фахівці вважають, що життєво важливі зернові культури можуть бути знищені повністю. В ООН застерігають, що це може обернутися масовим голодом.

Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...