Не заспокоїлась, поки не збила: Ворона напала в небі на безпілотник і стала зіркою мережі (відео)

В Австралії ворона напала на безпілотник, який знімав відео на морському узбережжі Сіднея. Кадри "битви" опублікував власник дрона, блогер Fabreezy в Instagram, передають Патріоти України.

Він керував пристроєм на землі. "В Австралії всі хочуть вбити тебе, навіть птахи", - підписав ролик чоловік, який набрав понад 4 тис. уподобань.

Блогер керував безпілотником за допомогою спеціальних окулярів, які дають можливість бачити політ "очима" дрона в режимі реального часу.

Імовірно, птаха вирішила, що дрон несе для неї загрозу. Тож почала його атакувати. Усі зусилля блогера відвести свій дрон від ворони виявилися марними. Птаха продовжувала клювати апарат і хапати його лапами. Заспокоїлася, тільки коли збила безпілотник на землю.

Напади ворон на безпілотники непоодинокі. Власники таких пристроїв навіть знімають інструкції, як уникнути пошкодження свого апарату під час воронячої атаки. Нападають птахи й на людей. Буває, що цілими зграями.

Серце крається... Волонтерка шість років шукала бійця, мамин оберіг якого зберігала поранення героя під Дебальцевим: Знайшла...

неділя, 24 жовтень 2021, 7:25

Носовичок з хрестиком - все що могла дати мати, аби захистити своє дитя, котре закрило собою Україну... Обох тепер втішає Господь... Волонтерка з Бахмута шукає власників оберегів та речей, які українські воїни загубили під час поранень і боїв. Вона роз...

Ситуація з COVID-19 в Україні стає критичною: «Серед важкохворих немає жодного вакцинованого... Деякі пацієнти раптово вмирають, коли, здавалось би, криза минула»

неділя, 24 жовтень 2021, 7:10

Чому ж палаючий від ковіду Харків досі не у «червоній» зоні? - Вибори мера в Харкові призначені на 31 жовтня. Схоже до цієї дати регіон у «червону» зону не потрапить — навіть якщо люди будуть задихатися і вмирати прямо на вулицях. Ситуація із захворюва...