
Російські вчені вважають, що жінки, які перехворіли на коронавірус, можуть передавати антитіла до COVID-19 новонародженим при грудному вигодовуванні, повідомляють Патріоти України.
Однак, антитіла діють тільки в період годування груддю. Таку заяву зробив заступник директора з наукової роботи Центрального НДІ епідеміології Росспоживнагляду Олександр Горєлов. "Як тільки жінка перестає годувати грудьми, антитіла руйнуються", – сказав він.
За словами Горєлова, концентрація антитіл у грудному молоці різна і залежить від форми перебігу перенесеної інфекції. У жінок, що хворіли на коронавірус безсимптомно, кількість антитіл істотно нижча. "Грудне молоко захищає від більшості інфекцій, але багато що визначає концентрація антитіл у ньому. Захисний ефект описаний тільки на період годування груддю, як тільки припиняється годування, на жаль, дитина стає абсолютно беззахисна до коронавірусної інфекції. Тому і рекомендують в усі такі підйоми епідемій максимально довго зберігати грудне вигодовування", – розповів учений.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...