Не заздріть відпочинку на морі: У Кирилівці туристів атакують морські блохи

Відпочиваючі почали скаржитися не тільки на медуз, які жалять, а й інших морських мешканців.

У курортному селищі Кирилівка Запорізької області туристи помітили нашестя морських бліх. Про це повідомляє ресурс verge.zp.ua, передають Патріоти України.

Відпочиваючі почали скаржитися не тільки на медуз, які жалять, а й інших морських мешканців, які кусаються, - бліх. Вони кусають туристів прямо у воді. У багатьох на місці укусу з'являються великі червоні плями.

За словами медиків, сам укус морської блохи не страшний, якщо він просто викликає свербіж та почервоніння. В цьому випадку слід прийняти антигістамінний засіб і помазати рану заспокійливим кремом.

Однак бувають непередбачувані неприємності. У деяких людей рана починає гноїтися. А якщо видно голівку комахи, то треба негайно звертатися до лікаря. Намагатися самостійно витягти блоху не вийде.

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...