Не Зеленським єдиним: У мережі показали 10-річного Януковича з Закарпаття (фото)

На Закарпатті в селі Середнє в сім'ї ромської національності живе хлопчик на ім'я Янукович. Його фотографії опублікували в Facebook журналісти "Суспільне Закарпаття". Зараз дитина ходить у 4-й клас і любить грати в футбо, передають Патріоти України.

Хлопчик народився 10 грудня 2009 року. Як зізналася мама, в родині дуже хотіли перемоги Віктора Януковича на виборах в січні 2010 року, тому і дали своєму новонародженому сину таке незвичайне ім'я.

Хлопчик швидко став зіркою, в село майже щодня приїжджали журналісти. Сам Віктор Янукович за весь термін свого президентства до свого тезки так жодного разу і не навідався, хоч на це дуже сподівалися батьки хлопчика. Дитина стверджує, що міняти ім'я не збирається, їй подобається бути Януковичем.

Під Одесою оператор АЗС... побив себе металевим прутом, щоб інсценувати пограбування

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:13

Літній житель передмістя Одеси звернувся в поліцію та заявив, що за місцем його роботи на автозаправній станції зазнав нападу невідомих, які по-звірячому побили його і забрали з каси всі гроші, передають Патріоти України. Як повідомили у поліції, 68-рі...

З архіву ПУ. Від ГАЗ-21 "Волга" до ВАЗ-2107: У лісах Фінляндії знайшли кладовище радянських автомобілів (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:00

Звалища з радянськими автомобілями зі зрозумілих причин в основному можна виявити в пострадянських країнах. Проте, бувають і винятки. У травні 2020 року кладовище машин виробництва СРСР знайшли на півночі Європи, а саме, у Фінляндії. Приблизно з десято...