
П'ять років тому - 12 лютого 2015 року - в Мінську було укладено угоду про перемир'я на Донбасі, якої згодом російські окупанти не дотримувалися. На сторінці у Facebook волонтерського фонду "Повернись живим" до цієї річниці опублікували відео обстрілу Дебальцевого терористами в лютому-2015, передають Патріоти України.
Ролик, як пишуть у мережі, зняв із даху будинку український навідник, який намагався визначити, звідки ведеться вогонь.
"У своїх мемуарах тодішній президент Франції Франсуа Олланд пише, що російський лідер [у Мінську] погрожував президенту України "остаточно розчавити" ЗСУ на Донбасі", – зазначили волонтери.
Наголошується, що в боях за Дебальцеве в січні-лютому 2015 року загинуло 268 українських військових. "7 хвилин із Дебальцевого очима наших військових. Про те, як російські терористи намагалися втілити наказ про знищення української армії. Їм це не вдалося тоді, не вдасться і зараз", – ідеться в повідомленні.
Додамо: угоду 12 лютого 2015 року підписала контактна група в складі представника ОБСЄ Хайді Тальявіні, Леоніда Кучми від України і Михайла Зурабова від Росії, а також керівників самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.




Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...