"Не зможу пережити": Жінка, яка перенесла коронавірус, розповіла про смерть сусідки у палаті (фото)

Молода мама з Великобританії Хелен Дакер, яка потрапила в лікарню міста Болтон з коронавірусом, розповіла про хворобу і жахи, побачені в медустанові. Жінка стала свідком смертей інших пацієнтів з аналогічним діагнозом, передають Патріоти України.

Дакер провела більше тижня в лікарні. Лікарі побоювалися за її життя, але пацієнтці вдалося перемогти хворобу. "Шлях до одужання буде довгим, і я два місяці не зможу приймати імунодепресанти від хвороби Крона і ревматоїдного артриту, на які я хворію. Тому є побоювання, що ці захворювання можуть загостритися", – розповіла вона.

Британка розповіла, що перебування в лікарні завдало їй психологічної травми: "Те, що я пережила і що я бачила в лікарні, я не думаю, що коли-небудь впораюся, переживу це. Я фізично в порядку. Подумки я не могла залишатися там ні секунди довше".

Жінка на власні очі бачила, як померла її сусідка у палаті. "Вона була в ліжку навпроти мене. Відвідувачів не пускали – і тому навколо її ліжка не було родини, коли вона йшла. Медсестри так дбали і були так засмучені. Я ніколи раніше не бачила, як хтось помирає. Я спостерігала, як людина навпроти програла свою битву. На щастя, я не бачила останнього подиху", – поділилася пацієнтка.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...