
Молода мама з Великобританії Хелен Дакер, яка потрапила в лікарню міста Болтон з коронавірусом, розповіла про хворобу і жахи, побачені в медустанові. Жінка стала свідком смертей інших пацієнтів з аналогічним діагнозом, передають Патріоти України.
Дакер провела більше тижня в лікарні. Лікарі побоювалися за її життя, але пацієнтці вдалося перемогти хворобу. "Шлях до одужання буде довгим, і я два місяці не зможу приймати імунодепресанти від хвороби Крона і ревматоїдного артриту, на які я хворію. Тому є побоювання, що ці захворювання можуть загостритися", – розповіла вона.
Британка розповіла, що перебування в лікарні завдало їй психологічної травми: "Те, що я пережила і що я бачила в лікарні, я не думаю, що коли-небудь впораюся, переживу це. Я фізично в порядку. Подумки я не могла залишатися там ні секунди довше".
Жінка на власні очі бачила, як померла її сусідка у палаті. "Вона була в ліжку навпроти мене. Відвідувачів не пускали – і тому навколо її ліжка не було родини, коли вона йшла. Медсестри так дбали і були так засмучені. Я ніколи раніше не бачила, як хтось помирає. Я спостерігала, як людина навпроти програла свою битву. На щастя, я не бачила останнього подиху", – поділилася пацієнтка.

Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...