"Не знаємо, чи переживемо!": Харкову загрожує техногенна катастрофа, - "Стоп корупції" (фото)

Харкову з настанням морозів загрожує техногенна катастрофа у випадку зупинки коксового заводу, неготового до приходу зими, передають Патріоти України з посиланням на проект "Стоп корупції".

Загрозлива ситуація склалася через рейдерське захоплення підприємства. В ніч з 8 на 9 жовтня на завод приїхали слідчі, а майно Харківського "коксохіму" намагалися вилучити.

За словами директора заводу, Володимира Кузяри, попередній власник підприємства таким чином намагається його захопити.

"Він хоче заблокувати роботу заводу і такими діями намагається вплинути на нього. У нього є компанія, заснована нелегально – "Слобожанський коксовий завод". І за його скаргою на нібито перешкоджання володінню майном, яке насправді йому не належить, а вже належить іншій компанії у межах застави", – уточнив він.

Активісти ГО "Стоп корупції" намагалися з'ясувати у слідчих причини обшуків, а юристи досліджували постанову на проведення слідчих дій і прийшли до висновку, що вони проводилися незаконно.

"Проаналізувавши постанову, ми виявили, що вона дає право провести огляд місця події слідчому Овчарову тільки один раз. Але на місці огляду слідчий Куценян В.Л. Тобто фактично, особа, яка не має законних підстав перебувати на території заводу", – заявив юрист "Стоп корупції".

Глава профспілки працівників Харківського коксового заводу Лариса Канцедал також повідомила, що ситуація, що склалася загрожує не тільки підприємству, а й місту загалом.

"Стан заводу такий, що ми не впевнені, переживемо ми цю зиму. При перших морозах можлива зупинка заводу, яку не завжди можна провести нормально. Це може бути аварійна ситуація", – пояснила вона.

За її словами, проблеми на підприємстві негативно позначилися на кожному його співробітнику, оскільки виплату зарплат затримали більш ніж на 5 місяців.

Гроші будуть передані на потреби ЗСУ: Charlie Hebdo випустив "український" номер (фото)

середа, 25 травень 2022, 23:14

Скандальний французький сатиричний журнал Charlie Hebdo зробив "український" номер, розмістивши у ньому роботи українських карикатуристів. Про це повідомило французьке видання Figaro, передають Патріоти України. "Відповідайте на ракети сміхом" розмісти...

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...