"Не знаю, чи маю право про це говорити": Камалія зізналася, чи звертався до неї за допомогою Зеленський

Українська співачка Камалія дала інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому розповіла, чи звертався до неї президент Володимир Зеленський за допомогою, передають Патріоти України.

Спочатку Камалія не хотіла про це говорити, бо не знала, чи можна розкривати такі подробиці. Але вона таки зважилася і сказала, що таки так, Зеленський звертався до неї, але не особисто. "Я не знаю, чи можна це говорити. Він звертається не особисто, телефонують його люди", - розповіла співачка.

Також вона додала, що зараз займається волонтерською діяльністю. Вона допомагає українським біженцям, які були змушені залишити свої будинки через війну в Україні.

Більш того, її чоловік зробив їй подарунок на 45-річчя, профінансувавши будівництво житла для українських біженців. Він витратив понад мільйон євро на місце, де зможуть розміститися 750 сімей.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...