"Не знаю нічого більш огидного": Топ-чиновник Росії обізвав мешканців СРСР

За словами Анатолія Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів".

Анатолій Чубайс. Фото: ТАСС.

Глава російської компанії "Роснано" Анатолій Чубайс назвав жителів Радянського Союзу ледарями і ідіотами, передають Патріоти України.

Як пише РИА "Новости", таку заяву він зробив в документальному фільмі Олексія Пивоварова "Загибель імперії". За словами Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів". "Нехай працює залізна пила, не для роботи мене мама народила", – описав Чубайс своє бачення на ставлення радянських людей до праці.

На думку Чубайса, все почалося з селянства. "Знаю там, в Ленінграді, в автобусі два хлопця: "Як справи?" – "Та нічого, працюю, 140 рублів отримую". – "Ну і дурень! Я 110 отримую, і робити нічого не треба". Це клас! Це суть радянської людини, це суть радянської влади. Працює ідіот", – вважає Чубайс.

Він підкреслив, що звинувачує в ситуації, що склалася керівництво СРСР. "У моєму житті нічого гидкішого, ніж пізня радянська влада, не траплялося", – заявив глава "Роснано".


Табору не буде: Окупаційна влада Криму скасувала літній відпочинок в Артеку та інших дітячих центрах

понеділок, 22 червень 2026, 19:29

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....

Страшна трагедія на Хмельниччині: Хлопець помер після укусу комахи

понеділок, 22 червень 2026, 18:57

У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...