"Не знаю нічого більш огидного": Топ-чиновник Росії обізвав мешканців СРСР

За словами Анатолія Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів".

Анатолій Чубайс. Фото: ТАСС.

Глава російської компанії "Роснано" Анатолій Чубайс назвав жителів Радянського Союзу ледарями і ідіотами, передають Патріоти України.

Як пише РИА "Новости", таку заяву він зробив в документальному фільмі Олексія Пивоварова "Загибель імперії". За словами Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів". "Нехай працює залізна пила, не для роботи мене мама народила", – описав Чубайс своє бачення на ставлення радянських людей до праці.

На думку Чубайса, все почалося з селянства. "Знаю там, в Ленінграді, в автобусі два хлопця: "Як справи?" – "Та нічого, працюю, 140 рублів отримую". – "Ну і дурень! Я 110 отримую, і робити нічого не треба". Це клас! Це суть радянської людини, це суть радянської влади. Працює ідіот", – вважає Чубайс.

Він підкреслив, що звинувачує в ситуації, що склалася керівництво СРСР. "У моєму житті нічого гидкішого, ніж пізня радянська влада, не траплялося", – заявив глава "Роснано".


Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...