"Не знаю нічого більш огидного": Топ-чиновник Росії обізвав мешканців СРСР

За словами Анатолія Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів".

Анатолій Чубайс. Фото: ТАСС.

Глава російської компанії "Роснано" Анатолій Чубайс назвав жителів Радянського Союзу ледарями і ідіотами, передають Патріоти України.

Як пише РИА "Новости", таку заяву він зробив в документальному фільмі Олексія Пивоварова "Загибель імперії". За словами Чубайса, все життя в СРСР було побудовано на брехні, і це розуміли всі, крім "декількох тисяч ідіотів". "Нехай працює залізна пила, не для роботи мене мама народила", – описав Чубайс своє бачення на ставлення радянських людей до праці.

На думку Чубайса, все почалося з селянства. "Знаю там, в Ленінграді, в автобусі два хлопця: "Як справи?" – "Та нічого, працюю, 140 рублів отримую". – "Ну і дурень! Я 110 отримую, і робити нічого не треба". Це клас! Це суть радянської людини, це суть радянської влади. Працює ідіот", – вважає Чубайс.

Він підкреслив, що звинувачує в ситуації, що склалася керівництво СРСР. "У моєму житті нічого гидкішого, ніж пізня радянська влада, не траплялося", – заявив глава "Роснано".


Пережив катування окупантів, але не встиг доїхати до рідних: У мережі розповіли історію українця, який підірвався на ворожій міні

субота, 26 листопад 2022, 10:40

В Україні продовжують згадувати історії цивільних і військових, яких убила Росія. Серед них – 53-річний Іван Помилуйко з Чернігова, який пережив полон російських окупантів, а потім підірвався на їхній міні у Ягідному, передають Патріоти України. 1 квіт...

Вони наближають перемогу! Захисникам України на Херсонщині потрібна допомога: долучитися може кожен (фото)

субота, 26 листопад 2022, 9:59

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен. "Війна, на жаль, триває... Вона н...