
Прокуратура міста Києва ініціювала досудового розслідування стосовно службових осіб приватної медичної клініки, які не повідомили державні органи України про пацієнта, хворого на коронавірус. Про це повідомляє прес-служба прокуратури, передають Патріоти України.
У прокуратурі зазначають, що згідно інформацією, оприлюдненою у ЗМІ, киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію, зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Результат виявився позитивним, але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я.
"Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань", - йдеться у повідомленні.
Станом на сьогодні, в Україні 26 хворих коронавірусом. Нагадаємо, поліцейські склали 405 адмінпротоколів та розпочали 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину в Україні через коронавірус.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...