Не зрозуміла мистецтва: У Німеччині прибиральниця змила інсталляцію за 800 тисяч євро

Твір мистецтва під назвою "Коли починає капати зі стелі" вже неможливо відновити в його первісному вигляді, заявив представник міської адміністрації, передають Патріоти України.

Інсталяція являє собою башточку з дерев'яних дощок у людський зріст, під якою стоїть таця з патиною. За допомогою патини художник хотів зобразити осад, що залишився після того, як накрапуюча зі стелі вода висохла.

Прибиральниця, вирішивши, що бруд у таці зайвий, вичистила його від патини. Представник міської адміністрації відзначив, що прибиральницям в музеї заборонили підходити до творів мистецтва під час роботи ближче, ніж на 20 сантиметрів. Інсталяція була застрахована на 800 тисяч євро. Чи довелося прибиральниці відповідати за цей інцидент, не повідомляється.

Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон в шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

вівторок, 13 квітень 2021, 0:27

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазнача...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.