Незважаючи на неоднозначне ставлення суспільства: Перша країна колишнього СРСР легалізувала одностатеві шлюби

Християнські цінності поступаються вимогам неогуманізму, як його трактує сучасна лівацька ідеологія, що шириться Європою

В Естонії набрав чинності Закон про рівноправність у шлюбі. Згідно з документом, шлюб можуть укладати двоє повнолітніх людей незалежно від їхньої статі, повідомляє портал Delfi.

За словами міністра соціального захисту країни Сігне Ріісало, це історичне рішення покладе край багаторічній правовій плутанині та забезпечить почуття безпеки та рівні права для кожного мешканця Естонії.

"Закони створюють ясність та впливають на наші установки. Я сподіваюся, що зникнуть і необґрунтовані страхи, а критики цього рішення зрозуміють, що воно не тільки нічого ні в кого не забирає, а й дає щось дуже важливе багатьом з нас", - сказала урядовець.

Зазначається, що крім шлюбу, відтепер естонці також мають можливість укласти договір про спільне проживання. Такою угодою зареєстрованим партнерам гарантується право голосу при прийнятті рішень щодо їхнього партнера та, у разі потреби, право на отримання субсидій та допомоги. Парам, які уклали договір про спільне проживання, також надається можливість одруження у спрощеному порядку.

"При укладенні шлюбу та зареєстрованому спільному проживанні пари мають права та обов'язки, які не поширюються на пари, які перебувають у відносинах, а не у шлюбі. В основному вони пов'язані з отриманням допомоги, власності, житла та встановленням походження. Наприклад, у разі смерті зареєстрованого партнера чи чоловіка це допомагає уникнути ситуації, коли за відсутності заповіту співмешканець не має права наслідування, і всі активи автоматично переходять до родичів партнера", - уточнює видання.

Монстр з глибин наче з нічних кошмарів: Чому найбільші акули в світі найменше потрапляють в новини світових ЗМІ

субота, 19 липень 2025, 23:55

Вона може вразити своїм зовнішнім виглядом, але не така страшна при зустрічі віч на віч, як може здатися спочатку, зазначають Патріоти України. . Велетенська акула посідає друге місце за чисельністю серед всіх акул світового океану. Ця водна істота др...

Варто знати! Чи можна законно відмовитися від повістки - детальне пояснення

субота, 19 липень 2025, 23:25

На тлі триваючої мобілізації в Україні дедалі більше громадян ставлять запитання: чи можна законно відмовитися від повістки? Постанова Кабміну №560 регламентує механізм дій територіальних центрів комплектування (ТЦК), поліції та прикордонників під час ...