Незважаючи на несприятливий час: На Січеславщині парафія РПЦ перейшла до ПЦУ

Урочисте богослужіння відбулося 1 серпня

Православна громада в селі Шевченкове Нікопольського району Дніпропетровської області перейшла з Російської православної церкви в Україні в Православну церкву України, зазначають Патріоти України.

Освячення храму на честь преп. Серафима Саровського відбулося 1 серпня, сказано в повідомленні пресслужби Нікопольського благочестя ПЦУ, опублікованому на сторінці Facebook ігуменом Меркурієм (Скороход).

Православна громада с. Шевченкове перейшла з РПЦ в Україні до ПЦУ

Це історична подія залишиться в пам'яті кожного з парафіян, адже сьогодні здійснилася їхня мрія - мати свій храм, де буде прославлене ім'я Господа Нашого Ісуса Христа на рідній українській мові, - йдеться в ньому.

Урочисту літургію очолив благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій (Скороход) в співслужінні благочинного м. Покров протоієрея Івана Назарика, настоятеля храму Різдва Христового протоієрея Миколи Бурядника, настоятеля Свято-Троїцького храму м. Нікополь ієромонаха Алексія (Петренко) і настоятеля храму на честь Покрови Божої Матері ієрея Павла Черкасова.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...