Неадекват запевняє, що захищався: У Києві пасажир автобуса прострелив груди водієві (фото)

У Києві на вул. Чорнобильській 16 травня пасажир автобуса стріляв у водія. У них виник конфлікт через телефонні розмови у салоні. Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Києва, передають Патріоти України.

Водія госпіталізували з пораненням в груди. Стрільця затримали. Він пояснив, що водій застосував проти нього газ, тому він вистрілив у відповідь.

"Інспектори саме закінчували оформлювати необхідні матеріали, коли почули постріл. Одночасно до них підбіг схвильований чоловік та повідомив, що пасажир автобуса вистрілив у водія. Патрульні взялися переслідувати ймовірного стрільця — на команди зупинитися той не реагував. Невдовзі чоловіка наздогнали та затримали. При собі він мав револьвер", - розповіли патрульні.


Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...